CR0603-FX-1002HLF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1002HLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 10K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 7,566
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1002HLF Bourns
    CR0603-FX-1002HLF Bourns
    CR0603-FX-1002HLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1002HLF is described as RES SMD 10K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA