CR0603-FX-1002EAS Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1002EAS
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES 10K OHM 1% 0.01W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-1002EAS Bourns
    CR0603-FX-1002EAS Bourns
    CR0603-FX-1002EAS is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1002EAS is described as RES 10K OHM 1% 0.01W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"