CR0402-JW-154GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-JW-154GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 150K OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 6,888
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0402-JW-154GLF Bourns
    CR0402-JW-154GLF Bourns
    CR0402-JW-154GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-JW-154GLF is described as RES SMD 150K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH