CR0402-JW-135GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-JW-135GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.3M OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0402-JW-135GLF Bourns
    CR0402-JW-135GLF Bourns
    CR0402-JW-135GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-JW-135GLF is described as RES SMD 1.3M OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH