CMH322522-4R7KL Bourns
  • Part Number: CMH322522-4R7KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CMH322522-4R7KL Bourns
    CMH322522-4R7KL Bourns
    CMH322522-4R7KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CMH322522-4R7KL is described as FIXED IND 4.7UH 220MA 1.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)