CMH322522-150KL Bourns
  • Part Number: CMH322522-150KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CMH322522-150KL Bourns
    CMH322522-150KL Bourns
    CMH322522-150KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CMH322522-150KL is described as FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK