CM453232-821KL Bourns
  • Part Number: CM453232-821KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 364
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-821KL Bourns
    CM453232-821KL Bourns
    CM453232-821KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-821KL is described as FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.