CM453232-820KL Bourns
  • Part Number: CM453232-820KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 82UH 120MA 7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 902
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-820KL Bourns
    CM453232-820KL Bourns
    CM453232-820KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-820KL is described as FIXED IND 82UH 120MA 7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.