CM453232-6R8JL Bourns
  • Part Number: CM453232-6R8JL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,144
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-6R8JL Bourns
    CM453232-6R8JL Bourns
    CM453232-6R8JL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-6R8JL is described as FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.