CM453232-561KL Bourns
  • Part Number: CM453232-561KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 560UH 50MA 30 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CM453232-561KL Bourns
    CM453232-561KL Bourns
    CM453232-561KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-561KL is described as FIXED IND 560UH 50MA 30 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.