CM453232-470KL Bourns
  • Part Number: CM453232-470KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,191
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-470KL Bourns
    CM453232-470KL Bourns
    CM453232-470KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-470KL is described as FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM