CM453232-3R3KL Bourns
  • Part Number: CM453232-3R3KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.3UH 355MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,386
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-3R3KL Bourns
    CM453232-3R3KL Bourns
    CM453232-3R3KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-3R3KL is described as FIXED IND 3.3UH 355MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH