CM453232-391JL Bourns
  • Part Number: CM453232-391JL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 390UH 80MA 18 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 36,539
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-391JL Bourns
    CM453232-391JL Bourns
    CM453232-391JL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-391JL is described as FIXED IND 390UH 80MA 18 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"