CM453232-2R2KL Bourns
  • Part Number: CM453232-2R2KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-2R2KL Bourns
    CM453232-2R2KL Bourns
    CM453232-2R2KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-2R2KL is described as FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK