CM453232-221KL Bourns
  • Part Number: CM453232-221KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,082
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-221KL Bourns
    CM453232-221KL Bourns
    CM453232-221KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-221KL is described as FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V