CM453232-1R8KL Bourns
  • Part Number: CM453232-1R8KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1.8UH 390MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CM453232-1R8KL Bourns
    CM453232-1R8KL Bourns
    CM453232-1R8KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-1R8KL is described as FIXED IND 1.8UH 390MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.