CM453232-181KL Bourns
  • Part Number: CM453232-181KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 386
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-181KL Bourns
    CM453232-181KL Bourns
    CM453232-181KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-181KL is described as FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT