CM453232-151KL Bourns
  • Part Number: CM453232-151KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,502
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-151KL Bourns
    CM453232-151KL Bourns
    CM453232-151KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-151KL is described as FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL