CM453232-150KL Bourns
  • Part Number: CM453232-150KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,204
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-150KL Bourns
    CM453232-150KL Bourns
    CM453232-150KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-150KL is described as FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE