CM453232-102KL Bourns
  • Part Number: CM453232-102KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 46,099
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-102KL Bourns
    CM453232-102KL Bourns
    CM453232-102KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-102KL is described as FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE