CM453232-101KL Bourns
  • Part Number: CM453232-101KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 24,259
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM453232-101KL Bourns
    CM453232-101KL Bourns
    CM453232-101KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM453232-101KL is described as FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM