CM322522-8R2KL Bourns
  • Part Number: CM322522-8R2KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,961
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-8R2KL Bourns
    CM322522-8R2KL Bourns
    CM322522-8R2KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-8R2KL is described as FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.