CM322522-680KL Bourns
  • Part Number: CM322522-680KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,686
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-680KL Bourns
    CM322522-680KL Bourns
    CM322522-680KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-680KL is described as FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)