CM322522-470KL Bourns
  • Part Number: CM322522-470KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,554
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-470KL Bourns
    CM322522-470KL Bourns
    CM322522-470KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-470KL is described as FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM