CM322522-3R3KL Bourns
  • Part Number: CM322522-3R3KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 36,072
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-3R3KL Bourns
    CM322522-3R3KL Bourns
    CM322522-3R3KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-3R3KL is described as FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM