CM322522-390KL Bourns
  • Part Number: CM322522-390KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CM322522-390KL Bourns
    CM322522-390KL Bourns
    CM322522-390KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-390KL is described as FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM