CM322522-330KL Bourns
  • Part Number: CM322522-330KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33UH 85MA 5.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,296
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-330KL Bourns
    CM322522-330KL Bourns
    CM322522-330KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-330KL is described as FIXED IND 33UH 85MA 5.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V