CM322522-221KL Bourns
  • Part Number: CM322522-221KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 638
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-221KL Bourns
    CM322522-221KL Bourns
    CM322522-221KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-221KL is described as FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM