CM322522-220KL Bourns
  • Part Number: CM322522-220KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 63,906
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-220KL Bourns
    CM322522-220KL Bourns
    CM322522-220KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-220KL is described as FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH