CM322522-1R5KL Bourns
  • Part Number: CM322522-1R5KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1.5UH 210MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,010
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM322522-1R5KL Bourns
    CM322522-1R5KL Bourns
    CM322522-1R5KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM322522-1R5KL is described as FIXED IND 1.5UH 210MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F