CM252016-4R7KL Bourns
  • Part Number: CM252016-4R7KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 4.7UH 125MA 1.6 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,236
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM252016-4R7KL Bourns
    CM252016-4R7KL Bourns
    CM252016-4R7KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM252016-4R7KL is described as FIXED IND 4.7UH 125MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM