CM252016-3R3KL Bourns
  • Part Number: CM252016-3R3KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.3UH 135MA 1.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,955
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM252016-3R3KL Bourns
    CM252016-3R3KL Bourns
    CM252016-3R3KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM252016-3R3KL is described as FIXED IND 3.3UH 135MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE