CM252016-330KL Bourns
  • Part Number: CM252016-330KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33UH 110MA 7.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,831
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM252016-330KL Bourns
    CM252016-330KL Bourns
    CM252016-330KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM252016-330KL is described as FIXED IND 33UH 110MA 7.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE