CM252016-2R7KL Bourns
  • Part Number: CM252016-2R7KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,063
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM252016-2R7KL Bourns
    CM252016-2R7KL Bourns
    CM252016-2R7KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM252016-2R7KL is described as FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT