CM252016-220KL Bourns
  • Part Number: CM252016-220KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 60MA 5.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,473
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM252016-220KL Bourns
    CM252016-220KL Bourns
    CM252016-220KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM252016-220KL is described as FIXED IND 22UH 60MA 5.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"