CM252016-1R0KL Bourns
  • Part Number: CM252016-1R0KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1UH 195MA 650 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,501
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM252016-1R0KL Bourns
    CM252016-1R0KL Bourns
    CM252016-1R0KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM252016-1R0KL is described as FIXED IND 1UH 195MA 650 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN