CM252016-100KL Bourns
  • Part Number: CM252016-100KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 80MA 3.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,626
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM252016-100KL Bourns
    CM252016-100KL Bourns
    CM252016-100KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM252016-100KL is described as FIXED IND 10UH 80MA 3.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.