CM201212-47NKL Bourns
  • Part Number: CM201212-47NKL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47NH 385MA 420 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 773
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM201212-47NKL Bourns
    CM201212-47NKL Bourns
    CM201212-47NKL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM201212-47NKL is described as FIXED IND 47NH 385MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM