CM160808-10NJL Bourns
  • Part Number: CM160808-10NJL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10NH 400MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,778
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CM160808-10NJL Bourns
    CM160808-10NJL Bourns
    CM160808-10NJL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CM160808-10NJL is described as FIXED IND 10NH 400MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN