CI160808-56NJ Bourns
  • Part Number: CI160808-56NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 56NH 300MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CI160808-56NJ Bourns
    CI160808-56NJ Bourns
    CI160808-56NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI160808-56NJ is described as FIXED IND 56NH 300MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK