CI160808-47NJ Bourns
  • Part Number: CI160808-47NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47NH 300MA 900 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 45,140
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI160808-47NJ Bourns
    CI160808-47NJ Bourns
    CI160808-47NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI160808-47NJ is described as FIXED IND 47NH 300MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE