CI160808-39NJ Bourns
  • Part Number: CI160808-39NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 39NH 300MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 21,899
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI160808-39NJ Bourns
    CI160808-39NJ Bourns
    CI160808-39NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI160808-39NJ is described as FIXED IND 39NH 300MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.