CI160808-27NJ Bourns
  • Part Number: CI160808-27NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 27NH 300MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 39,974
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI160808-27NJ Bourns
    CI160808-27NJ Bourns
    CI160808-27NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI160808-27NJ is described as FIXED IND 27NH 300MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"