CI160808-18NJ Bourns
  • Part Number: CI160808-18NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 18NH 300MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,870
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI160808-18NJ Bourns
    CI160808-18NJ Bourns
    CI160808-18NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI160808-18NJ is described as FIXED IND 18NH 300MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK