CI100505-47NJ Bourns
  • Part Number: CI100505-47NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47NH 100MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 67,514
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI100505-47NJ Bourns
    CI100505-47NJ Bourns
    CI100505-47NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI100505-47NJ is described as FIXED IND 47NH 100MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"