CI100505-39NJ Bourns
  • Part Number: CI100505-39NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 39NH 100MA 900 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 55,664
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI100505-39NJ Bourns
    CI100505-39NJ Bourns
    CI100505-39NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI100505-39NJ is described as FIXED IND 39NH 100MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK