CI100505-27NJ Bourns
  • Part Number: CI100505-27NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 27NH 200MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 55,776
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI100505-27NJ Bourns
    CI100505-27NJ Bourns
    CI100505-27NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI100505-27NJ is described as FIXED IND 27NH 200MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH