CI100505-22NJ Bourns
  • Part Number: CI100505-22NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22NH 200MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 61,621
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CI100505-22NJ Bourns
    CI100505-22NJ Bourns
    CI100505-22NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CI100505-22NJ is described as FIXED IND 22NH 200MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM