CHF3020DBF301R Bourns
  • More about CHF3020DBF301R Bourns
    CHF3020DBF301R Bourns
    CHF3020DBF301R is manufactured by Bourns and is categorized in the Other Mount Resistors category. CHF3020DBF301R is described as RES CHAS MNT 300 OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM