CD214B-F3600 Bourns
  • Part Number: CD214B-F3600
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 5,538
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD214B-F3600 Bourns
    CD214B-F3600 Bourns
    CD214B-F3600 is manufactured by Bourns and is categorized in the Zener Single Diodes category. CD214B-F3600 is described as DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK